ŠKOLUJ SE U SREDNJOJ ŠKOLI KOPRIVNICA Ravnateljica Gregurić: Škola pruža široki spektar obrazovnih programa i zanimanja

Dragi učenici osmih razreda,

Pred vama je vrlo bitna i teška odluka koja će formirati vašu budućnost. Zašto upisati Srednju školu Koprivnica?

Srednja škola Koprivnica najveća je srednja škola u Koprivničko-križevačkoj županiji.

Pruža široki spektar obrazovnih programa i zanimanja. Tako u našoj školi možeš steći širok spektar znanja iz različitih područja ovisno o odabranom zanimanju. Zalaganjima naših profesora, brojnim izvannastavnim aktivnostima, stručnim izletima, terenskim nastavama i kroz projekte steći ćeš znanja kojima ćeš moći doprinijeti tržištu rada, lakše naći posao, ali i nastaviti školovanje na nekom od fakulteta.

Osim strukovnog djela programa koji se odvija u pomno osmišljenim i modernim praktikumima, imamo jaki općeobrazovni program i jako se trudimo osposobiti naše učenike za državnu maturu i izazove koji slijede ukoliko se odluče upisati fakultete.

Upiši programe koje ti pruža Srednja škola Koprivnica i provedi svoje srednjoškolsko obrazovanje u kvalitetnom i stručnom okruženju. Odabirom bilo kojeg zanimanja u našoj školi imaš mogućnost zaposliti se nakon završetka srednje škole, ali možeš i nastaviti svoje obrazovanje na odabranom fakultetu.

Ravnateljica Srednje škole Koprivnica

Manuela Gregurić

Objavljeno: 18.06.2019.